Hallgatók betonszobrainak kiállítása az MK istenkúti épületében

Tartalom:
  • Állam- és Jogtudományi Kar dékánasszonya: Dr. Szalainé Dr. Sándor Erzsébet lett az Állam- és Jogtudományi Kar új dékánja. A dékánasszony a karon eddig eltöltött éveiről és jövőbeli terveiről beszélt.
  • Felújított Endokrinológiai Osztály: Felújították az I. sz. Belgyógyászati Klinika Endokrinológiai Osztályát. A teljes átépítés eredményeként egy 20 ágyas, korszerű egység kezdte meg működését.
  • „intermédia az intermédiáról”: „intermédia az intermédiáról” címmel konferenciát szervezett a Bölcsészettudományi Kar Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszéke. A programra a Magyar Képzőművészeti Egyetem Intermédia Tanszékének oktatói és hallgatói érkeztek Pécsre.
  • Táncoló Egyetem: 10. félévét kezdte a Táncoló Egyetem. A tavaszi bemutató műsoron a program fellépő csoportjai és vendégelőadók mutatták be tudásukat.
  • Lothar Späth adománya: 2000 Euro támogatást ajánlott fel egyetemünk számára Lothar Späth úr, egyetemünk díszdoktora, a Baden- Württenbergi tartomány volt miniszterelnöke. Az adományt Dr. Komlósi László Imre egyetemünk rektorhelyettese vette át.
  • Beton szobrok kiállítása: Szobrász hallgatóknak nyílt kiállítása a Művészeti Kar istenkúti épületében. A tárlaton a beton kurzus szobrait mutatták be.
  • Takács Eszter: Takács Eszter egyetemünk Művészeti Karának ének-zene karvezetés szakos hallgatója. A mindig mosolygós lánnyal Kovács Nóra arról beszélgetett, mit is jelent számára a zene.

Adás ideje: