11 lány, 2 fiú, 1 kutya

A Zsolnay Örökségkezelő nonprofit Kft. és a Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kara, tervezőgrafika szakirány tisztelettel meghívja Önt a 11 lány, 2 fiú, 1 kutya című kiállítás megnyitójára az E-78 Kemence Galériába 2015 március 5-én csütörtökön 17 órára.
A kiállítást megnyitja: Gerendy Jenő egyetemi docens, szakfelelős.

A Pécsi Tudományegyetem Művészeti Karának tervezőgrafika szakiránya 2012-ben indult öt éves osztatlan MA képzési formában. Három évfolyamán harmincegy hallgató tanul.
Közülük a kiállításon tizenhárman mutatkoznak be: Baranyi Bettina, Biacsics Renáta, Csató Csenge, Godó Kitti, Gyömrei Ágnes, Halász Réka, Juhász Katinka, Kling Hildegund, Lizom Dávid, Rádi Annamária, Stumpf Diána, Szűcs András, Szorre Szandra. És persze Bogyó, a kutya.

A hallgatók első ízben mutatkoznak be a Zsolnay Negyedben.
A tervezőgrafikus hallgatók kiállítása március 20-ig tekinthető meg Pécsett, a Zsolnay Kulturális Negyed E-78 Kemence Galériában.