FELVÉTELI KONZULTÁCIÓ Zeneművészeti Intézet

Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar
Zeneművészeti Intézet

FELVÉTELI KONZULTÁCIÓ

A Pécsi Tudományegyetem Művészeti Kar Zeneművészeti Intézet felvételi konzultációt hirdet olyan gimnáziumi és szakközépiskolai diákok számára, akik legkorábban a 2015-2016-os tanévre szeretnének felvételizni Zenetanár, Előadóművész, Alkotóművészet és muzikológia szakra.
A felvételi konzultáción az érdeklődőknek lehetőségük nyílik a képzések oktatóival való személyes találkozásra, a szakok vezetői és oktatói ismertetik a képzések szakmai koncepcióját és részletes tartalmát, a felvételi eljárás menetét.

A felvételi konzultáció program célja:
A felvételi konzultációk elsősorban a felvételi alkalmassági vizsga megfelelő teljesítésére készítik fel.

A felvételi konzultáción részvételi díj nincs.

A felvételi konzultáción való részvétel előnye: a felvételi vizsgára való felkészítés.

A felvételi konzultáció tervezett időpontjai:
2015. január 10.
2015. január 17.
2015. január 31.
2015. február 7.

A felvételi konzultáció napi konzultációs időszaka:
Minden konzultációs időszak 11.00-től 15.00-ig tart.

A felvételi konzultáció helyszíne: PTE Művészeti Kar, Pécs, Zsolnay Vilmos út 16.
 E22 épület

A konzultációs programot tartják: Prof. Dr. Lakner Tamás, Halász Ágnes, Dr. Vas Bence

Jelentkezés a konzultációra: A konzultáción való részvételhez előzetes regisztráció szükséges, név és a kívánt szak megadásával az alábbi email címen: felveteli.konzultacio@art.pte.hu

A korábban megadott jelentkezési határidőn túl is lehet jelentkezni!!!

Pécs, 2014. november 6.

Prof. Dr. Lakner Tamás s.k.
Dékán

Dr. Vas Bence s.k.