Interdiszciplináris Doktorandusz Konferencia 2017

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata immár hatodik alkalommal rendezi meg nemzetközt számos tudományterületet összefogó szakmai programját, az Interdiszciplináris Doktorandusz Konferenciát (IDK2017).

A konferenciának az elmúlt évekhez hasonlóan a Pécsi Tudományegyetem Állami-és Jogtudományi Kara ad otthont, 2017. május 19-21. között.

A rendezvény alapvető célja, hogy lehetőséget biztosítson hazai és külföldi fiatal kutatók, elsősorban doktoranduszok számára tudományos eredményeik prezentálására, ezenfelül személyes és szakmai kapcsolatok, együttműködések kiépítésére. A rendezvény szervezői valamennyi tudományterületről várják a doktoranduszok, valamint a kimagasló tudományos munkássággal rendelkező graduális hallgatók jelentkezését.

Fontos határidők:

Absztraktok beküldése és jelentkezési határidő: 2017. március 31.
Értesítés az elfogadásról: 2017. április 17.
Részvételi díj befizetésének határideje: 2017. május 1.
Tanulmányok beküldésének határideje: 2017. június 30.

IDK2017 felhívás: (pdf)
További információk: idkpecs.phdpecs.hu