Habilitációk

 

PTE Művészeti Kar Doktori Iskola

Habilitációk a Doktori Iskolában

 

       

Habilitációs előadás

    Dátum
       

Dr. Pólus László DLA

gordonkaművész

    2022. április 6.
       

Dr. Orosz Klára DLA        

szobrászművész

    2021. december 16.
       
Dr. Antal Laura DLA    
karnagy
    2021. szeptember 10.
       
Dr. Ernszt András DLA    
festőművész
    2021. május 11.

 

     
Dr. Menasági Péter DLA    
szobrászművész
    2021. május 6.

 

     
Lenkey-Tóth Péter DLA
festőművész
    2021. március 16.
       
Kecskés György DLA
kürtművész
    2021. február 25.
       
Balázs Péter DLA
kerámiaszobrász
    2020. november 26.
       

Kocsár Balázs DLA        
Liszt Ferenc-díjas karmester

    2020. november 2.
       

Radosza Attila DLA

festőművész

    2019. november 21.
       

Bazsinka József DLA

tubaművész

    2019. november 14.
       

Nagy Enikő DLA

brácsaművész

    2019. április 23.
       

Kelecsényi Csilla DLA

textilművész

    2019. március 25.
       

Losonczy István DLA

festőművész

    2018. december 12.
       

Kovács Balázs PHD

filozófus, esztéta, elektronikus zenész

    2018. november 08.
       

Bánfalvi Zoltán DLA

hegedűművész

    2017. február 22.
       

Bali János DLA

furulyaművész, zeneszerző, karnagy (PPKE)

    2017. február 21. 11 óra
       

Zsigmond Zoltán DLA

zongormaűvész (SZTE ZK)

    2017. február 6. 11 óra
       

Hegyi Csaba DLA

festőművész (PTE MK)

    2016. december 14. 11 óra
       

Szunyogh László DLA

szobrászművész (NyME AK)

    2016. november 29. 11 óra
       

Fehér Anikó DLA

karvezető (MMA MMK)

    2016. november 17. 11 óra
       

Nemes Csaba DLA

képzőművész (PTE MK)

    2016. szeptember 28. 14 óra
       
Vas Bence DLA
gitárművész (PTE MK)
    2015. április március 26. 11 óra
       
Erős István DLA
szobrászművész (Eszterházy Károly Főiskola Eger)
    2014. december 16. 10 óra
       
Herpay Ágnes DLA
fagottművész (PTE MK)
    2014. november 14.  9 óra
       
Tóth Péter DLA
zeneszerző (SZTE Zeneművészeti Kar)
    2014. június 20. 11 óra
       
Keresztes Nóra DLA
zeneelmélet tanár (PTE MK)
    2014. május 5. 13 óra
       

Tolnay Imre DLA
festőművész (Széchenyi István Egyetem)

   

2013. november 4. 10 óra

       
Lakner Tamás DLA
karnagy (PTE MK)
    2012. december 12. 14 óra
       
Deli Ágnes DLA
szobrászművész (KE MK)
    2012. november 6. 13 óra
       
Németh Pál DLA
szobrászművész (PTE PMIK)
    2012. november 6. 10 óra
       
Kamp Salamon DLA
karnagy(PTE MK)
   

2012. május 31. 13 óra

       
Duffek Mihály DLA
zongoraművész (DE ZMK)
    2011. április 28.  12 óra
       
Dr. Sturcz János
művészettörténész (MKE)
    2011. február 21. 12 óra
       
Ludmány Emil DLA
hegedűművész (PTE MK)
    2010. december 13. 16 óra
       
Gaál Tamás
Munkácsy-díjas szobrászművész (PTE MK)
    2010. december 03. 11 óra
       
Dr. Raffay Endre
művészettörténész (PTE MK)
   

2010. november 25. 15 óra

       
Dr. Gáspár Gabriella
szociológus (PTE BTK)
    2010. november 18. 14 óra
       

Palotai István
trombitaművész (PTE)

    2010. május 7. 11.30 óra
       

Gerendy Jenő
tervezőgrafikus művész (PTE)

 

 

2010. április 28. 14 óra

       

Gyenes Zsolt
fotóművész DLA (KE)

   

2010. február 24. 14 óra

       
Király Csaba
Liszt Ferenc-díjas zongora- és orgonaművész (PTE)
    2009. november 19. 12 óra (Bartók-terem)
       
Drahos Béla
Liszt Ferenc-díjas fuvolaművész (PTE)
   

2009. november 19. 9 óra (105)

       
Mecsi Beatrix
művészettörténész PhD (ELTE)
   

2009. szeptember 24. (105.)

       

Varga Ferenc
szobrászművész DLA (PTE)

    2009. november 4. 9 óra (105)
       

Lengyel Péter
szobrászművész DLA (PTE)

    2009. nov. 4.. 11 óra (105)
       

Somody Péter
festőművész DLA (PTE)

    2009. május 28. 13 óra (105)
       
Nyilas Márta
festőművész DLA (PTE)
    2009. május 28. 11 óra (105.)
       
Valkó László    

2005

       
Foster, Colin    

2003

       
Nagy Márta    

2003

       
Géczi János    

2003

       
Pincehelyi Sándor    

2001

       
Birkás Ákos    

2001

       
Tolvaly Ernő    

2001

       
Aknai Tamás    

2001

       
Peternák Miklós    

2000

       
Maurer Dóra    

1999